Over de Kindle Paperwhite 2024
De Kindle Paperwhite 2024 is Amazon's beste e-reader. Met een 7 inch 300 ppi scherm en 12 weken batterijduur de perfecte keuze voor wie al in het Amazon-ecosysteem zit.
✓ Voordelen
- 12 weken batterij
- 7" 300 ppi
- Waterproof IPX8
- Grote Amazon-catalogus
- USB-C
✗ Nadelen
- Geen Online Bibliotheek
- Geen audioboeken
- Amazon-ecosysteem
- Geen kleur
Alle specificaties
| Merk | Amazon |
| Schermgrootte | 7" |
| Resolutie | 300 ppi |
| Kleurenscherm | ✗ Nee, zwart-wit |
| Waterbestendig | ✓ IPX8 |
| Batterijduur | 12 weken |
| Gewicht | 213g |
| Opslag | 16 GB |
| Afmetingen | 125 x 176 x 8mm |
| Verlichting | Warm/koel instelbaar |
| Audioboeken | ✗ Nee |
| Stylus | ✗ Nee |
| Wifi | ✓ Ja |
| Aansluiting | USB-C |
| Onze score | 8.6/10 |
Weet je nog niet zeker of dit model bij jou past?
Doe onze gratis test en krijg persoonlijk advies op basis van jouw wensen