Over de Kindle (2024)
De Kindle (2024) is de goedkoopste e-reader met een echt scherp 300 ppi scherm. Voor €99 een licht (158g) compact apparaat. Let op: niet waterproof.
✓ Voordelen
- Goedkoopste 300 ppi e-reader
- Licht (158g)
- USB-C
- Grote Amazon-catalogus
✗ Nadelen
- Niet waterproof
- Geen kleurenscherm
- Geen audioboeken
- Amazon-ecosysteem
- Geen Online Bibliotheek
Alle specificaties
| Merk | Amazon |
| Schermgrootte | 6" |
| Resolutie | 300 ppi |
| Kleurenscherm | ✗ Nee, zwart-wit |
| Waterbestendig | ✗ Nee — opletten in bad |
| Batterijduur | 6 weken |
| Gewicht | 158g |
| Opslag | 16 GB |
| Afmetingen | 108 x 157 x 8mm |
| Verlichting | Instelbaar |
| Audioboeken | ✗ Nee |
| Stylus | ✗ Nee |
| Wifi | ✓ Ja |
| Aansluiting | USB-C |
| Onze score | 8.0/10 |
Weet je nog niet zeker of dit model bij jou past?
Doe onze gratis test en krijg persoonlijk advies op basis van jouw wensen