Over de Kobo Sage
De Kobo Sage is Kobo's premium grote e-reader met een 8 inch 300 ppi scherm, stylus, audioboeken en de Online Bibliotheek.
✓ Voordelen
- 8" 300 ppi
- Stylus-compatibel
- Bluetooth audioboeken
- Online Bibliotheek
- Waterproof IPX8
✗ Nadelen
- Geen kleurenscherm
- Zwaar (240g)
- Duur (€300)
Alle specificaties
| Merk | Kobo |
| Schermgrootte | 8" |
| Resolutie | 300 ppi |
| Kleurenscherm | ✗ Nee, zwart-wit |
| Waterbestendig | ✓ IPX8 |
| Batterijduur | Weken |
| Gewicht | 240g |
| Opslag | 32 GB |
| Afmetingen | 160 x 148 x 8mm |
| Verlichting | ComfortLight Pro (warm/koel) |
| Audioboeken | ✓ Ja, via Bluetooth |
| Stylus | ✓ Ja (inbegrepen) |
| Wifi | ✓ Ja |
| Aansluiting | USB-C |
| Onze score | 8.4/10 |
Weet je nog niet zeker of dit model bij jou past?
Doe onze gratis test en krijg persoonlijk advies op basis van jouw wensen