Over de Kobo Elipsa 2E
De Kobo Elipsa 2E is Kobo's grootste e-reader met 10.3 inch en stylus. Ideaal voor studenten en professionals die aantekeningen maken. Werkt met de Online Bibliotheek.
✓ Voordelen
- 10.3" groot scherm
- Stylus inbegrepen
- Waterproof IPX8
- Online Bibliotheek
- 32 GB
✗ Nadelen
- Geen kleurenscherm
- Geen audioboeken
- Zwaar (390g)
- 227 ppi
Alle specificaties
| Merk | Kobo |
| Schermgrootte | 10.3" |
| Resolutie | 227 ppi |
| Kleurenscherm | ✗ Nee, zwart-wit |
| Waterbestendig | ✓ IPX8 |
| Batterijduur | 8 weken |
| Gewicht | 390g |
| Opslag | 32 GB |
| Afmetingen | 224 x 176 x 7mm |
| Verlichting | ComfortLight Pro (warm/koel) |
| Audioboeken | ✗ Nee |
| Stylus | ✓ Ja (inbegrepen) |
| Wifi | ✓ Ja |
| Aansluiting | USB-C |
| Onze score | 8.5/10 |
Weet je nog niet zeker of dit model bij jou past?
Doe onze gratis test en krijg persoonlijk advies op basis van jouw wensen